close
تبلیغات در اینترنت
مقام معظم رهبریبسیج دانشجویی آموزشکده شهید قاضی طباطبایی

وظیفه‌شناسی، موقع‌شناسی و عزم راسخ؛ لازمه ادامه پیشرفت و حرکت پر شتاب

رهبر معظم انقلاب اسلامي در جمع پرشور دهها هزار نفر از مردم خراسان شمالي، وظیفه‌شناسی، موقع‌شناسی و عزم راسخ را لازمه ادامه پیشرفت و حرکت پر شتاب كشور دانستند.

به گزارش بسیج دانشجویی آموزشکده شهید قاضی طباطبایی، به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع پُرشور دهها هزار نفر از مردم بجنورد در ورزشگاه تختی، با ارائه تحلیل جامعی از حرکت صعودی ملت ایران به سمت قله پیشرفت همه‌جانبه مادی و معنوی، مواردی همچون وظیفه‌شناسی، هوشیاری، آماده بکار بودن، نشاط و امید، کار و تلاش پیگیر، وحدت و همدلی، و  موقع‌شناسی به لحظه ملت و مسئولان را ساز و برگ ادامه حرکت پرشتاب دانستند و تأکید کردند: به فضل و توفیق الهی ملت ایران با تجربه و توانایی‌هایی روزافزون خود، از مشکلات عبور خواهد کرد و بار دیگر جبهه استکبار را در حسرت شکست‌دادن این ملت خواهد گذاشت.

رهبر انقلاب اسلامی هدف اصلی و کلیدی ملت ایران را، از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون، پیشرفت همه‌جانبه مادی و معنوی دانستند و افزودند: این پیشرفت الهام‌گرفته از منطق اسلام و متفاوت از پیشرفت تمدن مادی غرب است.

طبقه بندی : مقام معظم رهبری
تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1391 زمان : 1:49 | نويسنده : بسیجی | بازديد : 74 | نظرات ()
استقبال پرشور مردم بجنورد از مقام معظم رهبري
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب صبح امروز چهارشنبه در سفر به استان خراسان شمالی با استقبال گسترده مردم وارد شهر بجنورد شد.طبقه بندی : مقام معظم رهبری
تاريخ : چهارشنبه 19 مهر 1391 زمان : 15:2 | نويسنده : بسیجی | بازديد : 74 | نظرات ()